Kde je Rossberghütte na mapě. Poloha Rossberghütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Samoobslužná chata Rossberghütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,3 km přibližně západojihozápadním směrem od Abtenau. Chata Rossberghütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Rossberghütte na mapě
(Tennengebirge)

poloha na mapě

Poloha Rossberghütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Rossberghütte: (Tennengebirge)
   Samoobslužná chata Rossberghütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,3 km přibližně západojihozápadním směrem od Abtenau. Chata Rossberghütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Abtenau im Lammertal (771 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:11
Mapa stránek ...