Samoobslužná chata Rossberghütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,3 km přibližně západojihozápadním směrem od Abtenau. Chata Rossberghütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rossberghütte

Tennengebirge

Rossberghütte
© foto: OEAV
Rossberghütte (Tennengebirge)
Rossberghütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rossberghütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rossberghütte v oblasti Tennengebirge:
   Chata Rossberghütte je v oblasti Tennengebirge v nadmořské výšce 1.000 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Salzburg. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do začátku ledna. Chata je samoobslužná. Správcem chaty je Heinz Schneider.

Telefon na správce je +43 664 6527570

Na chatě Rossberghütte je celkem 15 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen ani chatař ani žádný obslužný personál. Za přespání se platí do kasičky.

Přístupové cesty na chatu Rossberghütte:
z Oberscheffau / Lammer - 1:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Scheiblingkogel (2.290 m) - 3:00 hod
Wieswand (2.017 m) - 3:30 hod
Schwerwand (2.212 m) - 3:00 hod
chata Dr.Heinrich Hackel Hütte (1.531 m) - 8:00 hod
chata Laufener Hütte (1.726 m) - 5:00 hod
Rossberghütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rossberghütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rossberghütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.5.2021 21:57
Mapa stránek ...