Chata Ostpreußenhütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Berchtesgadener Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 9 km přibližně severozápadním směrem od Bischofshofenu. Chata Ostpreußenhütte je v nadmořské výšce 1.630 m a má kapacitu 58 lůžek. Patří Deutscher Alpenverein (DAV). Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ostpreußenhütte

Berchtesgadener Alpen

Ostpreußenhütte
Ostpreußenhütte (Berchtesgadener Alpen)
Ostpreußenhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ostpreußenhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ostpreußenhütte v oblasti Berchtesgadener Alpen:
   Chata Ostpreußenhütte je v oblasti Berchtesgadener Alpen v nadmořské výšce 1.630 m. Chata patří Německému alpskému svazu DAV sekci Königsberg. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od konce prosince většinou do konce března. V pondělí bývá zavřeno. Chatařem je Harald Anders.

Kontakt na chatu: Harald Anders, Reitsam 41 /2, 5450 Werfen
Telefon na chatu je +43 6468 39926 nebo +43 664 8831 7840
E-mail: ostpreussenhuette@eclipso.at

Na chatě Ostpreußenhütte je celkem 58 lůžek. V pokojích je celkem 18 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 40 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 10 lidí.

Přístupové cesty na chatu:
Werfen přes Dielalm (1026m) - 3:30 hod (cesta 401)
parkoviště Dielalm (1026m) - 2:00 hod (cesta 401)
Tenneck přes Blühnbachtal - 5:00 hod
Imlau/Pfarrwerfen přes Sonneck Haus - 3:30 hod (cesta 60)

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Gamskarkogel (2 014 m) - 1 hod
Aibleck/Eibleck (2 361 m) - 2:30 hod
Floßkogel (2 437 m) - 2:30 hod
Hochkönig - Matrashaus (2 941 m) - 5 až 8 hod podle počasí a kondice
Ostpreußenhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ostpreußenhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.1.2021 04:24
Mapa stránek ...