Chata Braunauer Hütte je v rakouském Salcbursku v horské oblasti Salzkammergut-Berge. Chata je vzdušnou čarou necelé 4 km přibližně jihovýchodním směrem od St. Gilgen. Chata Braunauer Hütte je v nadmořské výšce 1.210 m, má kapacitu 34 lůžek a jedná se chatu samoobslužnou. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Braunauer Hütte

Salzkammergut-Berge

Obrázek nemáme k dispozici
Braunauer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Braunauer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Braunauer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Braunauer Hütte v oblasti Salzkammergut-Berge:
   Samoobslužná chata Braunauer Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.210 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Braunau. Na chatě není trvale přítomen chatař ani žádný další personál. Chata je zamčená a je v ní možné ubytování pouze po předchozí domluvě se správcem chaty a s vyzvednutým klíčem. Chata je přístupná celoročně.

   Na chatě Braunauer Hütte je celkem 34 lůžek. V pokojích je 22 lůžek a ve spolené noclehárně (Matratzenlager) je 12 lůžek. V zimě je na chatě v provozu zimní místnost (Winterraum), která je ovšem uzamčena AV-klíčem. Kapacita Winterraumu je 6 osob.
Správce chaty: Josef Murauer, telefon: +43 7722 65867

Přístupové cesty na chatu:
V létě je možné k chatě dojet autem po placené silnici a nedaleko chaty i zaparkovat.
pěšky z Hintersee (750 m) - 5:00 hod
St. Gilgen (546 m) - 4:00 hod
Zinkenbach (550 m) - 3:00 hod
horní stanice lanovky Zwölferhorn (1.500 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy v okolí:
Zwöferhorn (1.522 m) - 1:00 hod
Spitzeck (1.351 m) - 0:30 hod
Illinger Berg (1.479 m) - 0:45 hod
Faistenauer Schafberg (1.559 m) - 3:00 hod
Königsberghorn (1.621 m) - 2:30 hod
Braunauer Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Braunauer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Braunauer Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Abtenau im Lammertal (771 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.12.2021 03:28
Mapa stránek ...