Seeterrassen Camping Ried (St. Wolfgang im Salzkammergut) je v rakouském Salcbursku. Kemping je na západním konci St. Wolfgang im Salzkammergut ve svahu nad jezerem Wolfgangsee. Příjezd je z hlavní silnice B158. Odbočka je u východního konce jezera a odbočuje se směrem na St. Wolfgang. Příjezd je centrem St. Wolfgang a dále po nábřeží, kolem spodní stanice ozubnicové železnice Schafbergbahn vedoucí na Schafberg a ke kempu, který je odtud ještě asi 750 m daleko. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Seeterrassen Camping Ried.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Seeterrassen Camping Ried
St. Wolfgang im Salzkammergut

Informace o kempu

Seeterrassen Camping Ried
Bad Ischl (638 m n.m.) orientační předpověď počasí:
St 27.1.
Zataženo
0°C
Č 28.1.
Silný déšť
4°C
P 29.1.
Silný déšť
7°C
So 30.1.
Zataženo
6°C
Ne 31.1.
Polojasno
-4°C
Po 1.2.
Zataženo
1°C
Ú 2.2.
Polojasno
3°C
St 3.2.
Zataženo
6°C
Sponzorované odkazy:
Seeterrassen Camping Ried (St. Wolfgang im Salzkammergut):
Kemping je v klidné části u slepé cesty nad jezerem Wolfgangsee. Kapacita kempu je asi 40 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky a přípojky televize. Kempuje se zde na terasách nad jezerem. V kempu jsou nové, komfortní umývárny, kavárna s výhledem na jezero, bufet (nápoje, zmrzlina, sladkosti s malé občerstvení. V blízkosti kempu je několik restaurací. K dispozici v kempu jsou pračka, sušička, místo pro žehlení, stolní tenis, stolní fotbal, stolní hry, internetový koutek, bezplatné Wi-Fi připojení je v celém kempu. V kempu je možné i ubytování v pokojích. Kemping je poměrně blízko centra St. Wolfgang, kam je hezká procházka po nábřeží. Necelý kilometr daleko je spodní stanice známé unikátní ozubnicové železnice, která vede až k vrcholu Schafberg (1782m). Horní stanice této železnice je v nadmořské výšce 1732m.

Jezero Wolfgangsee je 9. největším jezerem v Rakousku a největším v Salcbursku. Maximální hloubka jezera je 114 m.

V kempu je WiFi internetové připojení a internetový terminál. Ubytování se psy je v kempu povoleno (psi musí být na vodítku).
Adresa kempu je:
Seeterrassen Camping Ried
Ried 18
5360 St. Wolfgang im Salzkammergut, Rakousko

Telefon: +43 6138 3201

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

Seeterrassen Camping Ried náhled polohy kempu:
Seeterrassen Camping Ried - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Sankt Wolfgang im Salzkammergut, Abersee, Strobl (5 km), Sankt Gilgen (6 km), Rußbach (6 km), Unterach am Attersee (8 km), Loibichl (10 km), Weißenbach am Attersee (10 km) nebo Innerschwand (11 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Seeterrassen Camping Ried - seznam videí
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.1.2021 13:00
Mapa stránek ...