Kde je v Mayrhofenu lékárna. Lékárna Steinbockapotheke je v centru města na ulici Hauptstraße 444. To je ta ulice, která prochází Mayrhofenem přibližně severojižním směrem a vede kolem spodní stanice lanovky Penkenbahn. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je lékárna Mayrhofen na mapě

Mayrhofen - lékárna Steinbockapotheke Mayrhofen

Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je v Mayrhofenu lékárna

Lékárnu v Mayrhofenu najdete v centru asi 4 minuty chůze od spodní stanice lanovky Penkenbahn. Od lanovky půjdete severním směrem po hlavní ulici (mírně dolů) a lékárna je asi 350 m daleko vlevo kousek za bankou Sparkasse (u které mimochodem můžete využít bankomat). Lanovka Penkenbahn může posloužit jako dobrý orientační bod, protože její lana vedoucí zhora do centra města jsou zdaleka viditelná. Pokud potřebujete zaparkovat, můžete využít parkoviště u lanovky Ahornbahn, od kterého je to k lékárně pěšky jen asi 7 minut.
Lékárna Mayrhofen
Lékárna bývá otevřená od pondělí do pátku 8 - 12:30 a 14:30 - 18:30 hod, v sobotu od 8 do 12 hod. (léto 2017).
Adresa lékárny:
Steinbockapotheke Mayrhofen
Hauptstraße 444
Mayrhofen
Telefon: +43 5285 2313

Na mapě je zobrazená poloha lékárny v Mayrhofenu a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit lékárnu na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Užitečné informace:
Booking.com Booking.com
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 21:19
Mapa stránek ...