Chata Kellerjochhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Tuxer Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Schwaz. Chata Kellerjochhütte je v nadmořské výšce 2.237 m a má kapacitu 26 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kellerjochhütte

Tuxer Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Kellerjochhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Kellerjochhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Kellerjochhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Kellerjochhütte v oblasti Tuxer Alpen:
   Chata Kellerjochhütte je v oblasti Tuxer Alpen v nadmořské výšce 2.237 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Schwaz. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Günther Felderer.

Telefon na chatu je +43 664 2202612
E-mail: info@kellerjoch.at

   Na chatě Kellerjochhütte je celkem 26 lůžek v pokojích. Společné noclehárny (Matratzenlager) na chatě nejsou. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Kellerjochhütte:
z Fügenu od horní stanice lanovky Spieljochbahn - 2:00 hod
z Hochfügen-Schellenberg - 3:00 hod
od horní stanice lanovky Kellerjochbahn - 1:00 hod
z Pill / Hochpillberg (Ghf. Grafenast) - 2:30 hod
ze Schwaz / Zintberg (Ghf. Pirchneraste) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Kellerjoch (2.344 m) - 0:30 hod
Gilfert (2.506 m) - 4:00 hod
Kuhmesser (2.264 m) - 0:40 hod
Kellerjochhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Kellerjochhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Jezero Offensee (video)
Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.

Image
Výstup na Spitzmauer po Stodertaler Steig (video)
Spitzmauer je zajímavý vrchol v pohoří Totes Gebirge, který má tvar pyramidy a na který cestu vyrazně zkrátila zajištěná cesta Stodertaler Steig obtížnosti B. Cenou za nádherné výhledy je poměrně značné převýšení od parkoviště.

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.2.2023 02:06
Mapa stránek ...