Kde je v Mayrhofenu lékárna. Lékárna Steinbockapotheke je v centru města na ulici Hauptstraße 444. To je ta ulice, která prochází Mayrhofenem přibližně severojižním směrem a vede kolem spodní stanice lanovky Penkenbahn. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps

Kde je lékárna Mayrhofen na mapě

Mayrhofen - lékárna Steinbockapotheke Mayrhofen

Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je v Mayrhofenu lékárna

Lékárnu v Mayrhofenu najdete v centru asi 4 minuty chůze od spodní stanice lanovky Penkenbahn. Od lanovky půjdete severním směrem po hlavní ulici (mírně dolů) a lékárna je asi 350 m daleko vlevo kousek za bankou Sparkasse (u které mimochodem můžete využít bankomat). Lanovka Penkenbahn může posloužit jako dobrý orientační bod, protože její lana vedoucí zhora do centra města jsou zdaleka viditelná. Pokud potřebujete zaparkovat, můžete využít parkoviště u lanovky Ahornbahn, od kterého je to k lékárně pěšky jen asi 7 minut.
Lékárna Mayrhofen
Lékárna bývá otevřená od pondělí do pátku 8 - 12:30 a 14:30 - 18:30 hod, v sobotu od 8 do 12 hod. (léto 2017).
Adresa lékárny:
Steinbockapotheke Mayrhofen
Hauptstraße 444
Mayrhofen
Telefon: +43 5285 2313

Na mapě je zobrazená poloha lékárny v Mayrhofenu a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit lékárnu na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Užitečné informace:
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.8.2021 12:07
Mapa stránek ...