Kde je v Mayrhofenu lékárna. Lékárna Steinbockapotheke je v centru města na ulici Hauptstraße 444. To je ta ulice, která prochází Mayrhofenem přibližně severojižním směrem a vede kolem spodní stanice lanovky Penkenbahn. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je lékárna Mayrhofen na mapě

Mayrhofen - lékárna Steinbockapotheke Mayrhofen

Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je v Mayrhofenu lékárna

Lékárnu v Mayrhofenu najdete v centru asi 4 minuty chůze od spodní stanice lanovky Penkenbahn. Od lanovky půjdete severním směrem po hlavní ulici (mírně dolů) a lékárna je asi 350 m daleko vlevo kousek za bankou Sparkasse (u které mimochodem můžete využít bankomat). Lanovka Penkenbahn může posloužit jako dobrý orientační bod, protože její lana vedoucí zhora do centra města jsou zdaleka viditelná. Pokud potřebujete zaparkovat, můžete využít parkoviště u lanovky Ahornbahn, od kterého je to k lékárně pěšky jen asi 7 minut.
Lékárna Mayrhofen
Lékárna bývá otevřená od pondělí do pátku 8 - 12:30 a 14:30 - 18:30 hod, v sobotu od 8 do 12 hod. (léto 2017).
Adresa lékárny:
Steinbockapotheke Mayrhofen
Hauptstraße 444
Mayrhofen
Telefon: +43 5285 2313

Na mapě je zobrazená poloha lékárny v Mayrhofenu a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit lékárnu na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Užitečné informace:
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.11.2020 09:16
Mapa stránek ...