Kde je v Mayrhofenu lékárna. Lékárna Steinbockapotheke je v centru města na ulici Hauptstraße 444. To je ta ulice, která prochází Mayrhofenem přibližně severojižním směrem a vede kolem spodní stanice lanovky Penkenbahn. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je lékárna Mayrhofen na mapě

Mayrhofen - lékárna Steinbockapotheke Mayrhofen

Lékárna v Mayrhofenu a její poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde je v Mayrhofenu lékárna

Lékárnu v Mayrhofenu najdete v centru asi 4 minuty chůze od spodní stanice lanovky Penkenbahn. Od lanovky půjdete severním směrem po hlavní ulici (mírně dolů) a lékárna je asi 350 m daleko vlevo kousek za bankou Sparkasse (u které mimochodem můžete využít bankomat). Lanovka Penkenbahn může posloužit jako dobrý orientační bod, protože její lana vedoucí zhora do centra města jsou zdaleka viditelná. Pokud potřebujete zaparkovat, můžete využít parkoviště u lanovky Ahornbahn, od kterého je to k lékárně pěšky jen asi 7 minut.
Lékárna Mayrhofen
Lékárna bývá otevřená od pondělí do pátku 8 - 12:30 a 14:30 - 18:30 hod, v sobotu od 8 do 12 hod. (léto 2017).
Adresa lékárny:
Steinbockapotheke Mayrhofen
Hauptstraße 444
Mayrhofen
Telefon: +43 5285 2313

Na mapě je zobrazená poloha lékárny v Mayrhofenu a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit lékárnu na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Užitečné informace:
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Traunstein po cestě Naturfreundesteig a Mairalmsteig (video)
Na východní straně jezera Traunsee vede hezká panoramatická cesta na vrchol Traunstein a k chatám Gmundner Hütte a Traunsteinhaus. Trasa má převýšení 1300 m.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Jezero Almsee (video)
Na severním okraji pohoří Totes Gebirge je krásné jezero Almsee, které je snadno dostupné autem a kolem kterého vede hezká procházková trasa. Zároveň je zdejší parkovište i vhodným nástupním místem pro náročnější tůry.

Image
Výstup na Spitzmauer po Stodertaler Steig (video)
Spitzmauer je zajímavý vrchol v pohoří Totes Gebirge, který má tvar pyramidy a na který cestu vyrazně zkrátila zajištěná cesta Stodertaler Steig obtížnosti B. Cenou za nádherné výhledy je poměrně značné převýšení od parkoviště.

Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Stránka byla vygenerována 10.6.2023 13:56
Mapa stránek ...