Kde je Welser Hütte na mapě. Poloha Welser Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chatu Welser Hütte najdete v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 16 km jihovýchodně od Grünau im Almtal a jen asi 1,2 km severozápadně od vrcholu Großer Priel. Chata Welser Hütte je v nadmořské výšce 1.726m a má kapacitu více jak 100 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Welser Hütte na mapě
(Totes Gebirge)

poloha na mapě

Poloha Welser Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Welser Hütte: (Totes Gebirge)
   Chatu Welser Hütte najdete v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 16 km jihovýchodně od Grünau im Almtal a jen asi 1,2 km severozápadně od vrcholu Großer Priel. Chata Welser Hütte je v nadmořské výšce 1.726m a má kapacitu více jak 100 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 20:11
Mapa stránek ...