Chata Zellerhütte je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Hinterstoderu. Chata Zellerhütte je v nadmořské výšce 1.575 m a má kapacitu 53 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Zellerhütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Zellerhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Zellerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Zellerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Zellerhütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Zellerhütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.575 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Windischgarsten. V létě bývá chata v provozu od zčátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do konce března, ale v zimě jen o víkendech. Chataři jsou Robert a Heidemarie Leiss.

Telefon na chatu je +43 664 4112717
E-mail: info@zellerhuette.at

Na chatě Zellerhütte je celkem 53 lůžek. V pokojích je celkem 8 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 27 lůžek. Malá zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Zellerhütte:
z Roßleithen (parkoviště Pießlingbrücke) (700 m) - 3:00 hod
z Vorderstoder (760 m) - 2:30
z Vorderstoder (parkoviště Schafferteich) (870 m) - 2:00
z Vorderstoder - Käserei (780 m) - 2:30

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Warscheneck (2.389 m) - 2:30
Lagelsberg (2.014 m) - 1:00 hod
Hutterer Höß přes Schrocken (2.380 m) - 6:00 hod
chata Linzer Hütte (1.767 m) - 6:30
chata Linzer Hütte přes Wurzeralm (1.371 m) - 5:00 hod
chata Hochmölbinghütte (1.684 m) - 7:00 hod
chata Dümlerhütte (1.495 m) - 4:00 hod
Zellerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Zellerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Jezero Traunsee (video)
Nejhlubší rakouské jezero Traunsee je v Horním Rakousku. V létě se jeho až 20 stupňů teplá voda hodí ke koupání. V okolí je mnoho turistických zajímavostí a na jezeře funguje lodní doprava.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Bad Ischl - prohlídka města (video)
Bad Ischl je známé rakouské lázeňské město. Město má dlouhou historii a je charakteristické jako letní sídlo císařského dvora. Leží v jižní části Horního Rakouska u řeky Traun v centru oblasti Solné komory.

Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.2.2023 02:47
Mapa stránek ...