Chata Lambacher Hütte je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 7,6 km přibližně severozápadním směrem od Bad Aussee. Chata Lambacher Hütte je v nadmořské výšce 1.432 m a má kapacitu 42 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Lambacher Hütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Lambacher Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Lambacher Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Lambacher Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Lambacher Hütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Lambacher Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.432 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Lambach. V létě bývá chata v provozu od velikonoc do konce října od pátku do neděle. Mimo toto období se jedná o samoobslužnou chatu, která je uzamčená AV-klíčem. Chatařem je Engelbert Olinger.

Pokud chcete na chatě přespat v období, kdy není chata otevřená kontaktujte správce na tel.: +43 7245 20297 nebo +43 650 7475593
E-mail: huette.lambach@oeav.at

   Na chatě Lambacher Hütte je celkem 42 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). V zimě je chata samoobslužná a uzavřená AV-klíčem.

Přístupové cesty na chatu Lambacher Hütte:
z Altaussee (727 m) - 3:00 hod
z Bad Goisern (502 m) - 3:30 hod
z Bad Ischl (469 m) - 5:00 hod
od Loser Hütte (1.497 m) - 4:00 hod
z Oberlupitsch (830 m) - 2:00 hod
ze St.-Agatha-Gemeindestraße (948 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Sandling (1.717 m) - 1:15 hod
Lambacher Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Lambacher Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Lambacher Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Jezero Traunsee (video)
Nejhlubší rakouské jezero Traunsee je v Horním Rakousku. V létě se jeho až 20 stupňů teplá voda hodí ke koupání. V okolí je mnoho turistických zajímavostí a na jezeře funguje lodní doprava.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cumberland Wildpark Grünau (video)
Cumberland Wildpark Grünau je Zoopark o rozloze 60 hektarů s tradičními venkovskými restauracemi uprostřed hor a lesů. Všechny cesty jsou schůdné i s kočárkem či na invalidním vozíku.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2022 22:10
Mapa stránek ...