Chata Lambacher Hütte je v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 7,6 km přibližně severozápadním směrem od Bad Aussee. Chata Lambacher Hütte je v nadmořské výšce 1.432 m a má kapacitu 42 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Lambacher Hütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Lambacher Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Lambacher Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Lambacher Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Lambacher Hütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Lambacher Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.432 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Lambach. V létě bývá chata v provozu od velikonoc do konce října od pátku do neděle. Mimo toto období se jedná o samoobslužnou chatu, která je uzamčená AV-klíčem. Chatařem je Engelbert Olinger.

Pokud chcete na chatě přespat v období, kdy není chata otevřená kontaktujte správce na tel.: +43 7245 20297 nebo +43 650 7475593
E-mail: huette.lambach@oeav.at

   Na chatě Lambacher Hütte je celkem 42 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). V zimě je chata samoobslužná a uzavřená AV-klíčem.

Přístupové cesty na chatu Lambacher Hütte:
z Altaussee (727 m) - 3:00 hod
z Bad Goisern (502 m) - 3:30 hod
z Bad Ischl (469 m) - 5:00 hod
od Loser Hütte (1.497 m) - 4:00 hod
z Oberlupitsch (830 m) - 2:00 hod
ze St.-Agatha-Gemeindestraße (948 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Sandling (1.717 m) - 1:15 hod
Lambacher Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Lambacher Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Lambacher Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2022 07:07
Mapa stránek ...