Chata Rieder Hütte je v Horním Rakousku v horské skupině Salzkammergut-Berge. Chata je vzdušnou čarou asi 7,4 km přibližně západním směrem od Ebensee. Chata Rieder Hütte je v nadmořské výšce 1.765 m a má kapacitu 45 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Rieder Hütte

Salzkammergut-Berge

Rieder Hütte
Riederhuette“ von Original uploader was Grimsvoetn at de.wikipedia - Transferred from de.wikipedia. Lizenziert unter CC-BY-SA-2.0-de über Wikimedia Commons.
Rieder Hütte (Salzkammergut-Berge)
Rieder Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Rieder Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Rieder Hütte v oblasti Salzkammergut-Berge:
   Chata Rieder Hütte je v oblasti Salzkammergut-Berge v nadmořské výšce 1.765 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Ried im Innkreis. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená v únoru a v březnu. Chatařem je Daniel Weber.

Telefon na chatu je +43 676 7360535
E-mail: info@riederhuette.at

Na chatě Rieder Hütte je celkem 45 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je zamčená AV-klíčem a vejde se sem 8 lidí.

Přístupové cesty na chatu Rieder Hütte:
parkování je možné u spodní stanice lanovky Feuerkogel-Seilbahn v Ebensee
od horní stanice lanovky Feuerkogel-Seilbahn (1.594 m) - 1:45 hod
z Langwies/Steinkogel (450 m) - 4:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Höllkogel (1.862 m) - 45 minut
Kleiner Höllkogel (1.790 m) - 15 minut
Eiblgupf (1.813 m) - 1:00 hod
Hochhirn (1.821 m) - 45 minut
chata Hochleckenhaus (1.572 m) přes Pfaffengraben - 4:30 hod
Rieder Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Rieder Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2021 23:32
Mapa stránek ...