Chatu Welser Hütte najdete v Horním Rakousku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 16 km jihovýchodně od Grünau im Almtal a jen asi 1,2 km severozápadně od vrcholu Großer Priel. Chata Welser Hütte je v nadmořské výšce 1.726m a má kapacitu více jak 100 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Welser Hütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Welser Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Welser Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Welser Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Welser Hütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Welser Hütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.726 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Wels. Chata bývá otevřená od začátku června do poloviny září. Chata Welser Hütte má 65 lůžek v pokojích a 62 lůžek ve společných noclehárnách (Lager). V zimním období je otevřený Winterraum (zimní místnost) s 12 lůžky. Jako chataři jsou zde Silvia Klausner a Leo Bammer.
Telefon na chatu je +43 7616 8088 a +43 664 1765608
E-mail: welserhuette@gmail.com

Přístupové cesty na chatu:
Almtalerhaus (714 m) - 3:00 hod

Vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Priel (2.515 m) - 2:00 hod
Temlberg (2.327 m) - 1:00 hod
Schermberg (2.396 m) - 2:00 hod
Kreuz (2.180 m) - 1:30 hod
Zwillingskogel (2.187 m) - 2:00 hod
Brotfall (2.380 m) - 2:30 hod
Welser Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Welser Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Image
Jezero Traunsee (video)
Nejhlubší rakouské jezero Traunsee je v Horním Rakousku. V létě se jeho až 20 stupňů teplá voda hodí ke koupání. V okolí je mnoho turistických zajímavostí a na jezeře funguje lodní doprava.

Image
Výstup na Spitzmauer po Stodertaler Steig (video)
Spitzmauer je zajímavý vrchol v pohoří Totes Gebirge, který má tvar pyramidy a na který cestu vyrazně zkrátila zajištěná cesta Stodertaler Steig obtížnosti B. Cenou za nádherné výhledy je poměrně značné převýšení od parkoviště.

Image
Sölden ski resort review
Sölden je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Alpách, kterou si oblíbili zejména nizozemští a němečtí lyžaři.

Image
Výlet Schladming: vodopády Riesachwasserfall a jezero Riesachsee (video)
Riesach Falls jsou vodopády ve Schladminger Tauern, asi 10 km jihovýchodně od Schladmingu. Dva nejpůsobivější vodopády jsou známé jako Kleiner a Großer Riesachfall, druhý z nich má spád kolem 70 metrů.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 27.5.2024 18:49
Mapa stránek ...