Chata Pühringerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Totes Gebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 16 km přibližně severovýchodním směrem od Bad Aussee. Chata Pühringerhütte je v nadmořské výšce 1.638 m a má kapacitu 78 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Pühringerhütte

Totes Gebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Pühringerhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Pühringerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Pühringerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Pühringerhütte v oblasti Totes Gebirge:
   Chata Pühringerhütte je v oblasti Totes Gebirge v nadmořské výšce 1.638 m kousek od jezera Elmsee. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Wels. V létě bývá chata v provozu od června do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chataři jsou zde Norbert Donza a Gerhard Czadilek.

Telefon na chatu je +43 720 920442
E-mail: donza@a1.net

Na chatě Pühringerhütte je celkem 78 lůžek. V pokojích je celkem 30 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 48 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem až 30 lidí.

Přístupové cesty na chatu Pühringerhütte:
ze Schachen am Grundlsee (732 m) - 3:30 hod
od Seehaus am Almsee (589 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Großer Priel (2.515 m) - 5:00 hod
Elm (2.129 m) - 1:30 hod
Hochkogel (2.094 m) - 1:00 hod
Rotgschirr (2.246 m) - 3:00 hod
chata Loserhütte (1.497 m) - 8:00 hod
chata Prielschutzhaus (1.420 m) - 5:15 hod
chata Hollhaus (1.621 m) - 9:00 hod
chata Welser Hütte (1.726 m) - 4:30 hod
chata Wildenseehütte (1.521 m) - 4:15 hod
chata Albert-Appel-Haus
Pühringerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Pühringerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Pühringerhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.4.2021 18:50
Mapa stránek ...