Kde je Leobner Hütte na mapě. Poloha Leobner Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Leobner Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Hochschwabgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 12 km přibližně severoseverozápadním směrem od Trofaiach. Chata Leobner Hütte je v nadmořské výšce 1.582 m a je zavřená. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Leobner Hütte na mapě
(Hochschwabgruppe)

poloha na mapě

Poloha Leobner Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Leobner Hütte: (Hochschwabgruppe)
   Chata Leobner Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Hochschwabgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 12 km přibližně severoseverozápadním směrem od Trofaiach. Chata Leobner Hütte je v nadmořské výšce 1.582 m a je zavřená. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Eisenerz (751 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:13
Mapa stránek ...