Chata Hesshütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 14 km přibližně východním směrem od Admontu. Chata Hesshütte je v nadmořské výšce 1.699 m a má kapacitu 128 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Hesshütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Hesshütte - fotografie bohužel není k dispozici
Hesshütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Hesshütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Hesshütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Hesshütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.699 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Reinhard Reichenfelser.

Telefon na chatu je +43 664 4308060
E-mail: reini.reichenfelser@hall-tv.at

   Na chatě Hesshütte je celkem 128 lůžek. V pokojích je celkem 43 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 85 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 8 lidí. Winterraum je uzamčen AV zámkem.

Přístupové cesty na chatu:
Hieflau (517 m) - 5:30 hod
Johnsbach ("Kölblwirt") 3:00 hod
Kummerbrücke (Gstatterboden) 3:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Hesshütte:
Planspitze (2.114 m) - 2:45 hod
Hochtor (2.365 m) - 2:30 hod
Zinödl (2.191 m) - 1:45 hod
Klettergarten - u chaty
Hesshütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Hesshütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2021 14:25
Mapa stránek ...