Chata Hesshütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 14 km přibližně východním směrem od Admontu. Chata Hesshütte je v nadmořské výšce 1.699 m a má kapacitu 128 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Hesshütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Hesshütte - fotografie bohužel není k dispozici
Hesshütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Hesshütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Hesshütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Hesshütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.699 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Reinhard Reichenfelser.

Telefon na chatu je +43 664 4308060
E-mail: reini.reichenfelser@hall-tv.at

   Na chatě Hesshütte je celkem 128 lůžek. V pokojích je celkem 43 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 85 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 8 lidí. Winterraum je uzamčen AV zámkem.

Přístupové cesty na chatu:
Hieflau (517 m) - 5:30 hod
Johnsbach ("Kölblwirt") 3:00 hod
Kummerbrücke (Gstatterboden) 3:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Hesshütte:
Planspitze (2.114 m) - 2:45 hod
Hochtor (2.365 m) - 2:30 hod
Zinödl (2.191 m) - 1:45 hod
Klettergarten - u chaty
Hesshütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Hesshütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2022 21:19
Mapa stránek ...