Chata Sonnschienhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Hochschwabgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 12 km přibližně severovýchodním směrem od Eisenerz. Chata Sonnschienhütte je v nadmořské výšce 1.526 m a má kapacitu 63 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Sonnschienhütte

Hochschwabgruppe

Sonnschienhütte
© foto: OEAV
Sonnschienhütte (Hochschwabgruppe)
Sonnschienhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Sonnschienhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Sonnschienhütte v oblasti Hochschwabgruppe:
   Chata Sonnschienhütte je v oblasti Hochschwabgruppe v nadmořské výšce 1.526 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Voisthaler. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny září. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do začátku ledna. Chataři jsou Dietmar Hirschegger a Franziska Grabmair.

Telefon na chatu je +43 664 5112474

Na chatě Sonnschienhütte je celkem 63 lůžek. V pokojích je celkem 13 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 50 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Sonnschienhütte:
z Bodenbauer (884 m) - 3:00 hod
z Eisenerz (736 m) - 5:30 hod
z Tragöß-Jassing (884 m) - 2:00 hod
z Tragöß-Oberort (780 m) - 3:00 hod
z Wildalpen (607 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Ebenstein (2.133 m) - 2:50 hod
Brandstein (2.003 m) - 3:00 hod
Großer Grießstein (2.023 m) - 3:00 hod
Schaufelwand (2.022 m) - 2:30 hod
Fleischer Biwak (2.153 m) - 3:15 hod
chata Leobner Hütte (1.582 m) - 4:00 hod
chata Voisthaler Hütte (1.654 m) - 6:00 hod
chata Schiestlhaus (2.153 m) - 4:30 hod
Sonnschienhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Sonnschienhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Sonnschienhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Wildalpen (688 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Jezero Laudachsee (video)
Jen kousek východně od jezera Traunsee je uprostřed hor jezero Laudachsee, které je v létě na horské jezero poměrně teplé. V zimě si na něm můžete ale bez problémů zabruslit.

Image
Jízda na motorce přes Pyhrnpass (video)
Na videu je jízda na motorce přes sedlo Pyhrnpass ve směru od Liezen přes Pyhrnpass na sever k Spital am Pyhrn po jedné z důležitých rakouských silnic B138.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.7.2024 01:09
Mapa stránek ...