Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'les Goelands' - Francie (Les Landes), Mimizan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 39 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu les Goelands, Mimizan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3420_321_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 39 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:57
Mapa stránek ...