Naturcamping Seewirt (Eggelsberg) je v Horním Rakousku. Kempink je na břehu jezera Heratinger See, na jeho severovýchodním konci. Kempink Naturcamping Seewirt je necelé 3 km západně od Eggelsbergu. Příjezd je po silnici B156, která spojuje Braunau am Inn a Salzburg. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Naturcamping Seewirt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny
Sponzorované odkazy:
Naturcamping Seewirt (Eggelsberg):
Kempink Seewirt je na břehu jezera Heratinger See (Ibmer See) a je obklopen největším rašeliništěm ve střední Evropě. Ibmer See je chráněná přírodní rezervace. Kempink má moderní sociální zařízení. V kempu je restaurace Gasthof Seewirt. Kemp je na klidném místě. Hned vedle kempu se můžete ubytovat také v hotelu (k dispozici jsou rekreační apartmány a hotelové pokoje). Kempink má kapacitu asi 80 míst, je v nadmořské výšce 430m a rozlohu má přes 3 ha. Kemp nabízí dětské hřiště, gril, slunečná kempovací místa s přípojkami elektřiny.

Jezero Heratinger See má rozlohu 25 ha, jeho maximální šířka 600 metrů a maximální hloubka je 3,3 metru. Jezero je v letním období využíváno hlavně ke koupání. Jezero je poměrně mělké a teplota vody zde v létě dosahuje až 26 stupňů Celsia.

V kempu je možné i zimní kempování a ubytování se psy je zde povoleno. Psi musí být v kempu na vodítku.
Adresa kempu je:
Naturcamping Seewirt
Ibm 80
5142 Eggelsberg, Rakousko

Telefon: +43 7748 2345 nebo +43 664 4882815

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Naturcamping Seewirt náhled polohy kempu na mapě:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Geretsberg, Eggelsberg, Lehrsberg, Franking (4 km), Heimhausen (5 km), Gilgenberg am Weilhart (7 km), Sankt Pantaleon (8 km), Hochburg (9 km) nebo Tarsdorf (10 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Naturcamping Seewirt - video
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Jezero Traunsee (video)
Nejhlubší rakouské jezero Traunsee je v Horním Rakousku. V létě se jeho až 20 stupňů teplá voda hodí ke koupání. V okolí je mnoho turistických zajímavostí a na jezeře funguje lodní doprava.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Jezera Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee (video)
Dvojice jezer Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee, která jsou vzdušnou čarou asi 8 km severozápadně od Ebensee na jižním konci jezera Traunsee je dosažitelná i autem. Přesněji větší z obou jezer. Ke druhému už musíte pěšky.

Image
Cumberland Wildpark Grünau (video)
Cumberland Wildpark Grünau je Zoopark o rozloze 60 hektarů s tradičními venkovskými restauracemi uprostřed hor a lesů. Všechny cesty jsou schůdné i s kočárkem či na invalidním vozíku.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Jezero Almsee (video)
Na severním okraji pohoří Totes Gebirge je krásné jezero Almsee, které je snadno dostupné autem a kolem kterého vede hezká procházková trasa. Zároveň je zdejší parkovište i vhodným nástupním místem pro náročnější tůry.

Image
Katrin Klettersteig Bad Ischl (video)
Na videu je Katrin Klettersteig - poměrně snadná a příjemná ferrata, jsou zde ale také místa dost exponovaná. Tato zajištěná cesta je poblíž městečka Bad Ischl.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.12.2022 06:59
Mapa stránek ...