Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee (Perwang am Grabensee) je v rakouském Salcbursku. Bade und Campingplatz Perwang je umístěn v klidném prostředí na severozápadním okraji jezera Grabensee v Perwang am Grabensee v rakouském Salcbursku nedaleko Salcburku. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee
Perwang am Grabensee

Informace o kempu

Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee
Salcburk (424 m n.m.) orientační předpověď počasí:
St 2.12.
Zataženo
0°C
Č 3.12.
Polojasno
1°C
P 4.12.
Jasno
11°C
So 5.12.
Déšť se sněhem, mrznoucí déšť nebo kroupy
3°C
Ne 6.12.
Déšť se sněhem, mrznoucí déšť nebo kroupy
2°C
Po 7.12.
Polojasno
4°C
Ú 8.12.
Zataženo
8°C
St 9.12.
Zataženo
9°C
Sponzorované odkazy:
Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee (Perwang am Grabensee):
Bade und Campingplatz Perwang je idylicky umístěn v klidném prostředí přímo u jezera Grabensee. Poskytuje čisté a dobře udržované zařízení. Jezero Grabensee leží v přírodní rezervaci, má rozlohu 160ha a je docela teplé. Hosté campu nemusí platit za vstup na zdejší koupaliště.
Adresa kempu je:
Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee
Edt 4
5166 Perwang am Grabensee, Rakousko

Telefon: +43 6217 8288

Provozní doba kempu: od začátku dubna do konce října

Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee náhled polohy kempu:
Bade und Campingplatz Perwang am Grabensee - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Mattsee (3 km), Seeham (4 km), Kirchberg bei Mattighofen (5 km), Obertrum am See (7 km), Helming (7 km), Parz (10 km), Munderfing (10 km), Neumarkt am Wallersee (11 km) nebo Seekirchen am Wallersee (12 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 1.12.2020 15:25
Mapa stránek ...