Camping Murinsel (Großlobming) je v rakouském Štýrsku. Kemping je severně od Großlobming a asi 2,6 km jihozápadně od Knittelfeldu u malého čistého jezera Teich. Příjezd je možný z rychlostní silnice S36 ze sjezdu Knittelfeld West nebo Zeltweg Ost a dále směrem na Großlobming. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Murinsel.

Camping Murinsel
Großlobming

Informace o kempu

Camping Murinsel
Zeltweg (666 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 6.12.
Polojasno
1°C
Út 7.12.
Zataženo
-2°C
St 8.12.
Polojasno
0°C
Čt 9.12.
Polojasno
2°C
Pá 10.12.
Polojasno
-1°C
So 11.12.
Polojasno
1°C
Ne 12.12.
Skorojasno
2°C
Po 13.12.
Skorojasno
4°C
Sponzorované odkazy:
Camping Murinsel (Großlobming):
Kemping Murinsel má 80 kempovacích míst 80 na celkové ploše 50.000 m2. To zaručuje každému karavanu dostatek místa. Kempovací místa jsou okolo jezera a mají přípojky elektřiny, vody i kanalizace. V kempu jsou dva tenisové kurty (písek), restaurace přímo v kempu a dětské hřiště. Koupání v jezeře Teich je možné přímo v kempu. Hned za kempem teče řeka Mur.

Srdcem kempu je rybník s plochou 1,5 hektaru, kvalita vody se zde blíží kvalitě pitné vody. Hloubka jezera je až 3 m a v létě zde dosahuje teplota vody 23 - 26 stupňů. Můžete zde i chytat ryby. Na recepci si můžete koupit třídenní nebo týdenní povolenku pro chytání ryb v jezeře. Místa pro rybolov i pro koupání jsou oddělená a označená na plánku kempu. Koupání psů je zde zakázáno.

V kempu je WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Murinsel
Teichweg 1
8734 Großlobming, Rakousko

Telefon: +43 3512 60088 nebo +43 664 3045045

Provozní doba kempu: od poloviny března do poloviny října

Camping Murinsel náhled polohy kempu:
Camping Murinsel - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Großlobming, Spielberg bei Knittelfeld, Knittelfeld, Zeltweg (4 km), Hautzenbichl (6 km), Kleinlobming (6 km), Rattenberg (Fohnsdorf) (7 km), Kobenz (7 km) nebo Weißkirchen in Steiermark (7 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Camping Murinsel - seznam videí
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.12.2021 02:37
Mapa stránek ...