Na mapě je vyznačena poloha parkoviště v údolí Krma. Parkuje se zde zdarma. Příjezdová cesta je zpevněná, ale místy může být rozbitá nebo poničená ze stran tekoucími potoky. Z parkoviště je možno dojít přes sedlo Bohinjska Vratca na chatu Vodnikov Dom nebo třeba přes Dom Planika až na Triglav. Do údolí se dostanete ze silnice 907 vedoucí mezi Mojstranou a Bledem. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Parkoviště v údolí Krma a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je parkoviště v údolí Krma na mapě

Parkoviště v údolí Krma a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází parkoviště v údolí Krma

Parkoviště v údolí Krma je malé neplacené parkoviště v lese. Dále se už autem dojet nedá. Příjezdová zpevněná místy kamenitá a někdy i rozbitá cesta je dlouhá 6,7 km a dostanete se na ní v osadě Zgornja Radovna. Zde se ze silnice 907 vedoucí po trase Mojstrana - Radovna - Bled odbočí k jihu. Parkoviště je jen trochu upravená mýtina v lese na konci cesty.
Z parkoviště se dá vyrazit směrem k sedlu Bohinjska Vratca a dále na chatu Vodnikov Dom nebo se můžete cestou stočit k západu směrem na Konjsko sedlo a chatu Dom Planika.
Pokud by jste chtěli za jeden den zvládnout výstup až na Triglav a zase návrat zpět k autu, tak je to možné, ale fyzicky velmi náročné. Pokud z parkoviště vyrazíte s rozbřeskem, nejpozději tak v 5 hodin ráno, můžete být do večera zpět. Na celou túru i s návratem je potřeba asi 12 hodin. Lepší variantou je túru rozdělit na dva dny s přespáním na chatě Dom Planika.

parkoviště v údolí Krma
Na mapě je zobrazená poloha parkoviště v údolí Krma a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit parkoviště v údolí Krma na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2019 18:19
Mapa stránek ...