Na mapě je vyznačena poloha parkoviště v údolí Krma. Parkuje se zde zdarma. Příjezdová cesta je zpevněná, ale místy může být rozbitá nebo poničená ze stran tekoucími potoky. Z parkoviště je možno dojít přes sedlo Bohinjska Vratca na chatu Vodnikov Dom nebo třeba přes Dom Planika až na Triglav. Do údolí se dostanete ze silnice 907 vedoucí mezi Mojstranou a Bledem. Pro nejbližší okolí jsou zobrazeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Parkoviště v údolí Krma a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps

Kde je parkoviště v údolí Krma na mapě

Parkoviště v údolí Krma a jeho poloha na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:

Kde se nachází parkoviště v údolí Krma

Parkoviště v údolí Krma je malé neplacené parkoviště v lese. Dále se už autem dojet nedá. Příjezdová zpevněná místy kamenitá a někdy i rozbitá cesta je dlouhá 6,7 km a dostanete se na ní v osadě Zgornja Radovna. Zde se ze silnice 907 vedoucí po trase Mojstrana - Radovna - Bled odbočí k jihu. Parkoviště je jen trochu upravená mýtina v lese na konci cesty.
Z parkoviště se dá vyrazit směrem k sedlu Bohinjska Vratca a dále na chatu Vodnikov Dom nebo se můžete cestou stočit k západu směrem na Konjsko sedlo a chatu Dom Planika.
Pokud by jste chtěli za jeden den zvládnout výstup až na Triglav a zase návrat zpět k autu, tak je to možné, ale fyzicky velmi náročné. Pokud z parkoviště vyrazíte s rozbřeskem, nejpozději tak v 5 hodin ráno, můžete být do večera zpět. Na celou túru i s návratem je potřeba asi 12 hodin. Lepší variantou je túru rozdělit na dva dny s přespáním na chatě Dom Planika.

parkoviště v údolí Krma
Na mapě je zobrazená poloha parkoviště v údolí Krma a pro nejbližší okolí jsou vyznačeny webové kamery, místa kde byla natočena zajímavá videa, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí a také místa, kde naleznete ubytování. Pokud se vám zdá mapa příliš nepřehledná, můžete skrýt nebo naopak zobrazit ikony na mapě pomocí tlačítka v levé spodní části mapy.

Pokud chcete zobrazit parkoviště v údolí Krma na mapě Google Maps v novém okně prohlížeče se všemi podporovanými mapovými funkcemi, například s plánovačem automobilových tras, klikněte na tento odkaz. Trasu příjezdu si pak můžete odeslat i přímo do vašeho mobilního telefonu.
Booking.com Booking.com
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Traunstein po cestě Naturfreundesteig a Mairalmsteig (video)
Na východní straně jezera Traunsee vede hezká panoramatická cesta na vrchol Traunstein a k chatám Gmundner Hütte a Traunsteinhaus. Trasa má převýšení 1300 m.

Image
Zajištěná cesta Priel Klettersteig (video)
Dlouhá zajištěná cesta Priel Kletterteig (obtížnost D) měří 2.130 metrů a až k vrcholovému kříži na nejvyšším vrcholu Totes Gebirge Grosser Priel ve výšce 2.515 m n.m. překonává převýšení 900 metrů.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Jezero Offensee (video)
Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.

Image
Záhadná hora Kailas (Letem světem)
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Jezero Almsee (video)
Na severním okraji pohoří Totes Gebirge je krásné jezero Almsee, které je snadno dostupné autem a kolem kterého vede hezká procházková trasa. Zároveň je zdejší parkovište i vhodným nástupním místem pro náročnější tůry.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Stránka byla vygenerována 28.3.2023 20:18
Mapa stránek ...