Weinland Camping (Gleinstätten) je v rakouském Štýrsku. Kempink je na západním okraji obce Gleinstätten ve vinařské oblasti Weinland v jižním Štýrsku. Příjezd je možný třeba od dálnice A9 (Pyhrn Autobahn) sjezdem Leibnitz a dále po silnici B74 kolem Leibnitz a dále přes Fresing do Gleinstättenu. V tomto směru se do kempu odbočuje na konci Gleinstättenu před koupalištěm vlevo a kolem rybníka ke kempu. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Weinland Camping.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Weinland Camping
Gleinstätten

Informace o kempu

Weinland Camping
Graz (365 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 27.5.
Silný déšť
20°C
Út 28.5.
Déšť
18°C
St 29.5.
Déšť
14°C
Čt 30.5.
Polojasno
14°C
Pá 31.5.
Jasno
21°C
So 1.6.
Skorojasno
21°C
Ne 2.6.
Polojasno
22°C
Po 3.6.
Zataženo
24°C
Sponzorované odkazy:
Weinland Camping (Gleinstätten):
Kemp je malý a je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Kempink je v teplé vinařské oblasti Weinland přímo u přírodního koupaliště. Kapacita kempu je 35 míst. Kempovací místa mají elektrické přípojky. Návštěva této oblasti je vhodná hlavně v létě a na podzim, kdy se zde můžete seznámit s pěstováním a zpracováním vinné révy. Okolí je zajímavé i pro cyklisty - v údolí Sulmtal jsou cyklistické stezky pro rodiny s dětmi i pro sportovce. Kempink je na klidném místě, u rybníka s tobogánem je trávník k opalování, v kempu je velké dětské hřiště. Můžete si zde zahrát plážový volejbal nebo badminton. U kempu je restaurace i obchod.

V kempu je WiFi internetové připojení a internetový terminál. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Weinland Camping
Gleinstätten 230
8443 Gleinstätten, Rakousko

Telefon: +43 664 4414142

Provozní doba kempu: od konce března do začátku listopadu

Weinland Camping náhled polohy kempu:
Weinland Camping - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Gleinstätten, Pistorf, Sankt Martin im Sulmtal (5 km), Gündorf (6 km), Brunn (6 km), Sankt Johann im Saggautal (6 km), Großklein (6 km), Neudorf im Sausal (8 km) nebo Oberhaag (8 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Weinland Camping - seznam videí
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2019 16:07
Mapa stránek ...