Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn) je v rakouském Štýrsku. Kempink je v jižním Štýrsku v údolí Sulmtal u koupaliště jihozápadně od dvou spojených obcí Pölfing-Brunn. Příjezd je možný třeba od východu od dálnice A9 (Pyhrn Autobahn) sjezdem Leibnitz a dále po silnici B74 kolem Leibnitz a dále přes Fresing a Gleinstätten. Kousek za Gleinstättenem odbočuje silnice B74 vpravo. Cesta ke kempu je ale rovně do Pölfing-Brunn a na západním (vzdálenějším) konci je odbočka vlevo ke koupališti a ke kempu. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Sulmtal-Camp.
Sponzorované odkazy:
Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn):
Poměrně nový kempink má kapacitu 36 míst. Kempovací místa jsou prostorná na rovné louce a mají elektrické a vodovodní přípojky. Je zde i přípojka satelitní TV. Mají zde moderní sanitární zařízení s podlahovým vytápěním se sprchovými kouty a umyvadly s teplou vodou. K dispozici je pračka a sušička, tenisové centrum, sauna, dětské hřiště, stolní tenis a volejbalové hřiště. Kempink je přímo u přírodního koupaliště. Recepce není otevřena nepřetržitě, v případě nepřítomnosti obsluhy volejte na uvedená tel. čísla a obsluha se do pár minut dostaví do recepce. Telefonní čísla jsou u vchodu do recepce.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno. Na koupaliště se s domácími zvířaty ale nesmí.
Adresa kempu je:
Camping Sulmtal-Camp
Badstraße 20
8544 Pölfing-Brunn, Rakousko

Telefon: +43 664 8546670 nebo +43 664 9180167

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Camping Sulmtal-Camp náhled polohy kempu na mapě:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Brunn, Wies, Sankt Martin im Sulmtal (4 km), Hörmsdorf (4 km), Sankt Peter im Sulmtal (5 km), Oberhaag (5 km), Eibiswald (5 km), Pongratzen (7 km) nebo Gleinstätten (7 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Sölden ski resort review
Sölden je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Alpách, kterou si oblíbili zejména nizozemští a němečtí lyžaři.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Traunstein po cestě Naturfreundesteig a Mairalmsteig (video)
Na východní straně jezera Traunsee vede hezká panoramatická cesta na vrchol Traunstein a k chatám Gmundner Hütte a Traunsteinhaus. Trasa má převýšení 1300 m.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Zajištěná cesta Priel Klettersteig (video)
Dlouhá zajištěná cesta Priel Kletterteig (obtížnost D) měří 2.130 metrů a až k vrcholovému kříži na nejvyšším vrcholu Totes Gebirge Grosser Priel ve výšce 2.515 m n.m. překonává převýšení 900 metrů.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.6.2023 13:13
Mapa stránek ...