Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn) je v rakouském Štýrsku. Kempink je v jižním Štýrsku v údolí Sulmtal u koupaliště jihozápadně od dvou spojených obcí Pölfing-Brunn. Příjezd je možný třeba od východu od dálnice A9 (Pyhrn Autobahn) sjezdem Leibnitz a dále po silnici B74 kolem Leibnitz a dále přes Fresing a Gleinstätten. Kousek za Gleinstättenem odbočuje silnice B74 vpravo. Cesta ke kempu je ale rovně do Pölfing-Brunn a na západním (vzdálenějším) konci je odbočka vlevo ke koupališti a ke kempu. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Sulmtal-Camp.
Sponzorované odkazy:
Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn):
Poměrně nový kempink má kapacitu 36 míst. Kempovací místa jsou prostorná na rovné louce a mají elektrické a vodovodní přípojky. Je zde i přípojka satelitní TV. Mají zde moderní sanitární zařízení s podlahovým vytápěním se sprchovými kouty a umyvadly s teplou vodou. K dispozici je pračka a sušička, tenisové centrum, sauna, dětské hřiště, stolní tenis a volejbalové hřiště. Kempink je přímo u přírodního koupaliště. Recepce není otevřena nepřetržitě, v případě nepřítomnosti obsluhy volejte na uvedená tel. čísla a obsluha se do pár minut dostaví do recepce. Telefonní čísla jsou u vchodu do recepce.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno. Na koupaliště se s domácími zvířaty ale nesmí.
Adresa kempu je:
Camping Sulmtal-Camp
Badstraße 20
8544 Pölfing-Brunn, Rakousko

Telefon: +43 664 8546670 nebo +43 664 9180167

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Camping Sulmtal-Camp náhled polohy kempu na mapě:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Brunn, Wies, Sankt Martin im Sulmtal (4 km), Hörmsdorf (4 km), Sankt Peter im Sulmtal (5 km), Oberhaag (5 km), Eibiswald (5 km), Pongratzen (7 km) nebo Gleinstätten (7 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.8.2022 14:48
Mapa stránek ...