Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Goelettes' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa částéčně krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Goelettes, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_650_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa částéčně krytá, zahradní sezení 15 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 00:39
Mapa stránek ...