Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Chalet' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl, CD. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Chalet, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_201_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl, CD. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 22:20
Mapa stránek ...