Samoobslužná chata Weissbriacher Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Gailtaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně severozápadním směrem od Weißbriach. Chata Weissbriacher Hütte je v nadmořské výšce 1.567 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Weissbriacher Hütte

Gailtaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Weissbriacher Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Weissbriacher Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Weissbriacher Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Weissbriacher Hütte v oblasti Gailtaler Alpen:
   Samoobslužná chata Weissbriacher Hütte je v oblasti Gailtaler Alpen v nadmořské výšce 1.567 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Hermagor. Chata je v provozu celoročně, je ale uzamřená AV-klíčem. Správcem chaty je Adolf Hubmann.

Telefon na správce chaty je +43 676 84950044

Na chatě Weissbriacher Hütte je celkem 15 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen žádný chatař ani obslužný personál. Chata je trvale uzamčena AV-klíčem.

Přístupové cesty na chatu Weissbriacher Hütte:
z Kirchbach (642 m) - 3:45 hod
z Weißbriach (806 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
chata E.T. Compton Hütte (1.650 m) přes Sattelnock (2.033 m) - 3:30 hod
Reißkofel (2.371 m) - 3:15 hod
Kumitsch (1.734 m) - 30 minut
Sattelnock (2.033 m) - 1:30 hod
Weissbriacher Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Weissbriacher Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Weissbriacher Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Hermagor - Pressegger See (614 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2020 08:36
Mapa stránek ...