Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Temps retrouvé' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 140 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (80 cm). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, raclette gril). 2x koupelna, 2x WC zvlášť. Zahrada 200 m2, východní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Temps retrouvé, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 140 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (80 cm). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, raclette gril). 2x koupelna, 2x WC zvlášť. Zahrada 200 m2, východní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2017 13:38
Mapa stránek ...