Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet Montafon' - Rakousko (Montafon), Sankt Gallenkirch. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 95 m2 na 2 podlažích. Vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 37 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet Montafon, Sankt Gallenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6791_130_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 95 m2 na 2 podlažích. Vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 37 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:59
Mapa stránek ...