Ubytování v Polsku, Parchowo-Karlowo (Pomoří) v rekreačním domě 'Trzy Brzozy'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Trzy Brzozy, Parchowo-Karlowo
★★★★

Polsko, Pomoří, Parchowo-Karlowo

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Polsko, Pomoří, Parchowo-Karlowo
Číslo objektu: PL7712.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/pl7712_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.474,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2 na 4 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: vstup 27 m2. Obývací pokoj 50 m2 s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu. Kuchyně 17 m2 (trouba, myčka). WC zvlášť. Ve spodním patře: herní místnost. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko. Bidet, koupelna/sprcha/WC s rohovou vanou. V podkroví: 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Galerie s 3x lůžko. Topení na naftu (extra). Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Garáž (2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům "Trzy Brzozy". Přímo u lesa, 100 m od jezera, 500 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'600 m2 (oplocený). Gril, grilovací kout (houpačka). V domě: pračka, Cena za topení se platí na místě. Parkovací místo na pozemku, garáž. Potraviny 7 km, restaurace 7 km, kavárna 500 m, autobusová zastávka 3 km, písečná pláž 500 m. Jízdárna 3 km, lyžařské sjezdovky 35 km. Atrakce v blízkosti: Kamięnne kregi w Węsiorach 15 km, Kościół z 1782 r. W Szymbarku 32 km, Koszałkowo-Wieżyca, Centrum Aktywnego Wypoczynku 35 km. Jezero s písčitou pláží a pronájem výbavy pro vodní sporty ve středisku pro volný čas "Dalmor", 500 m. Je zde také kavárna a možnost stravování. K dispozici pádlovací člun (zdarma). Vlastní příjem vody (hluboko). Kauce: PLN 1.000,-.
Rezervace
Ubytování v Polsku, Parchowo-Karlowo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná, klidná vesnice přímo u jezera, 76 km od Słupsk. 75 km od Gdańsk. 100 km od Wdzydze Kiszewskie. V obci: obchody, restaurace, bar. Bytow (hrad germánských rytířů z 15. století s muzeem) 20 km. Kartuzy (muzeum kašubské literatury a ostatky kláštěrní architektury) 35 km. Ideální místo pro ty, kteří chtějí spojit aktivní dovolenou v přírodním prostředí s objevováním historie a kultury regionu.
informace pro letní ubytování
Plachtění, kánoe, veslování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 12:12
Mapa stránek ...