Ubytování v Itálii, Castelfiorentino (Toskánsko Chianti) v rekreačním domě 'La Vecchia Pieve'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Vecchia Pieve, Castelfiorentino
★★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Castelfiorentino

Itálie, Toskánsko Chianti, Castelfiorentino
Číslo objektu: IT5251.815.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5251_815_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.756,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 110 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Ve 2. patře: otevřená galerie zkosený s 1x dvoulůžko. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, žehlička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Skříň. Pohovku pro dva v obývacím pokoji je možné rezervovat jako přistýlku.
Informace o domě (rezidenci)
S péčí zrenovovaný selský statek obklopený zelení s dalekým výhledem přes vinice a olivové háje. Vkusné zařízení toskánským nábytkem. Idealní výchozí poloha k návštěvě známých měst Toskánska. Pěkná chalupa 'La Vecchia Pieve', 3-podlažní, z jedné strany soused, renovovaný. Klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 15'000 m2, zahrada (oplocená) rostlinami a květinami, bazén (4 x 14 m, hloubka 120 - 180 cm, 23.03.-26.10.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril (skluzavka, houpačka). K dispozici pouze pro Vás: udržovaná terasovitá zahrada s rostlinami a květinami. Terasa, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra). Parkovací místo. Garáž. Obchod 3 km, supermarket 2.5 km, restaurace 3 km, nádraží 'Castelfiorentino' 3 km. Golfové hřiště 14 km, tenis 3 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 40 km, Siena 50 m, San Gimignano 20 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castelfiorentino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušná obec s 16'000 obyvatel, v údolí, 40 km jiho-západně od Firenze, 60 km severo-západně od Siena, 60 km jiho-východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 10 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:50
Mapa stránek ...