Ubytování v Chorvatsku, Trogir Arbanija (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Mornar'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Mornar, Trogir Arbanija
★★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Arbanija

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Arbanija
Číslo objektu: HR4904.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4904_100_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.457,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře, severovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Terasa 40 m2, terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Arbanija (Čiovo) 4 km od Trogir: Vícegenerační dům 'Mornar'. 550 m od centra Arbanija, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, nutno přejít silnici, na ulici. Společné: pozemek 466 m2, bazén hranatý (7 x 3 m, hloubka 126 - 176 cm, 27.04.-19.10.) s vnitřními schůdky. Terasa (30 m2), gril. V domě: přístup na internet. K dispozici: loďka (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 550 m, oblázková pláž, skalnatá pláž, betonová pláž 20 m. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:37
Mapa stránek ...