Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'ROSA' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 6. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích, v podkroví. Zkosený, útulné zařízení: vstup. V horním patře: průchozí pokoj zkosený s 1x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s TV-satelit. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Jedinečný výhled na osvětlenou zahradu, na Hradčany a celou Prahu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu ROSA, Praha 6

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1106_900_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích, v podkroví. Zkosený, útulné zařízení: vstup. V horním patře: průchozí pokoj zkosený s 1x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s TV-satelit. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Jedinečný výhled na osvětlenou zahradu, na Hradčany a celou Prahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2018 09:48
Mapa stránek ...