Ubytování v České republice, Praha 1 (Praha a okolí) v apartmánu 'Linhart'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v apartmánu Linhart, Praha 1
★★

Česká republika, Praha a okolí, Praha 1

Česká republika, Praha a okolí, Praha 1
Číslo objektu: CZ1101.14.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_14_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.524,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v 1. patře. Prostorné, renovovaný, komfortní a stylové zařízení: v horním patře: (přikré schodiště) malý vstup. 1x malý pokoj s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a elektrická kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velký obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům, bez parkovišté. Bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, historický bytový dům 'Linhart', 3-podlažní, z 16. století. Ve čtvrti Staré Město, v centru obce Praha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. Veřejné parkoviště 600 m. Obchod, potraviny, supermarket 300 m, obchodní centrum 800 m, pekárna 300 m, kavárna 100 m, internetová kavárna 400 m, pěší zóna, půjčovna jízdních kol 300 m, letní předzahrádka 200 m, tramvaj, metro 400 m. Tenis 2.5 km, tenisová hala 2.5 km, jízdárna 5 km, sportovní centrum 1 km. Atrakce v blízkosti: Old Town Square 300 m, Charles Bridge 700 m, Prague Castle 2 km, Vaclavské Square 800 m, National Theatre 900 m. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování v České republice, Praha 1:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 21:59
Mapa stránek ...