Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Pstruží' - Česká republika (Moravskoslezský kraj Jeseniky Beskydy), Ostravice. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojová chata. Prostorné, částéčně zkosená, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, domácí kino a topení. Vstup k zahradnímu sezení. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, plochá obrazovka a topení. Vstup na terasu. Malý herní místnost. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s jídeln ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Pstruží, Ostravice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7391_301_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová chata. Prostorné, částéčně zkosená, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, domácí kino a topení. Vstup k zahradnímu sezení. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, plochá obrazovka a topení. Vstup na terasu. Malý herní místnost. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, dvojumyvadlo, hydromasážní sprcha. Topení. V horním patře: malý, průchozí pokoj zkosený s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a plochá obrazovka. Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a plochá obrazovka. Malý obývací pokoj/ložnice zkosený, bez skříně s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a plochá obrazovka. 2x terasa 30 m2. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: pračka, sušička, sauna, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Hlásič kouře, hasicí přístroj. X-box, šipky, stolní fotbal, air hokej (za poplatek). Dětská herna.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:40
Mapa stránek ...