Camping Olachgut (St. Georgen ob Murau) je v rakouském Štýrsku. Kemping Olachgut je řeky Mur u silnice číslo 97 (Murauer Strasse) asi 2,5 km jihozápadně od Murau a asi 3,5 km východně od St. Lorenzen ob Murau. Kemping je provozéván celoročně. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Olachgut.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Camping Olachgut
St. Georgen ob Murau

Informace o kempu

Camping Olachgut
Kreischberg (1849 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Po 1.3.
Jasno
6°C
Ú 2.3.
Jasno
7°C
St 3.3.
Jasno
9°C
Č 4.3.
Skorojasno
8°C
P 5.3.
Déšť se sněhem, mrznoucí déšť nebo kroupy
3°C
So 6.3.
Skorojasno
-7°C
Ne 7.3.
Jasno
-1°C
Po 8.3.
Polojasno
2°C
Sponzorované odkazy:
Camping Olachgut (St. Georgen ob Murau):
Příjemný a pohodlný rodinný kemping je uprostřed turistické a lyžařské oblasti Murau. V kempu jsou k dispozici také nové dřevěné bungalovy. Kemp je přizpůsobený i pro vozíčkáře. K vybavení patří lyžárna, sušárna, místnost s pračkou a sušičkou, sauna, malý obchod a restaurace. Kemping má asi 60 kempovacích míst s přípojkami elektřiny, vody a kanalizace. V kempu jsou k dispozici: rybník ke koupání, trávník pro různé sportovní aktivity, malé fotbalové hřiště, trať pro inline bruslení s U-rampou, velké dětské hřiště, stolní tenis. Tenis a fitness studio jsou 500m od kempu. Skiareál Kreischberg je od kempu jen asi 4 km.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení a internetový terminál. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Camping Olachgut
Kaindorf 90
8861 St. Georgen ob Murau, Rakousko

Telefon: +43 3532 2162 nebo +43 3532 3233

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Camping Olachgut náhled polohy kempu:
Camping Olachgut - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Lärchberg, Murau, Sankt Georgen ob Murau (3 km), Sankt Lorenzen ob Murau (4 km), Bodendorf (6 km), Ranten (7 km), Schöder (9 km), Karchau (9 km) nebo Sankt Peter am Kammersberg (10 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Camping Olachgut - video
Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.2.2021 19:07
Mapa stránek ...