Bobová dráha Arena Coaster Zell je v nádherném Zillertalském údolí u městečka Zell am Ziller. Bobová dráha je výjimečná tím, že je v provozu celoročně. Je v těsné blízkosti skiareálu Zillertal Arena. Příjezd z hlavní silnice vedoucí údolím Zillertal je jen krátký a velmi dobře značený. Hned po přejetí mostku přes potok Gerlosbach uvidíte vpravo veliké parkoviště a před sebou spodní stanici lanovky Achterbahn I, která ve dvou úsecích vede na Rosenalm. Za stanicí lanovky vlevo je Bobová dráha Arena Coaster Zell.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Arena Coaster Zell - bobová dráha

Zell am Ziller (Zillertal)

Arena Coaster Zell - letní bobová dráha
Arena Coaster Zell - letní bobová dráha
Hned vedle spodní stanice lanovky Achterbahn I v lyžařském středisku Zell am Ziller - Zillertal Arena je bobová dráha Arena Coaster Zell. Bobová dráha je dlouhá 1.450 metrů a překonává výškový rozdíl 140 m. Na dráze jsou 360° a 540° zatáčky a místy vede dráha až 9 metrů nad zemí. Doba jízdy je 6 až 7 minut.
Sponzorované odkazy:
Náhled zobrazení polohy na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Booking.com Booking.com
S parkováním zde určitě nebudete mít žádný problém. Parkoviště je dimenzované pro zimní návštěvníky lyžařského areálu a opravdu veliké. Parkoviště je hned u spodní stanice lanovky a jen dvě minuty chůze od bobové dráhy. V areálu najdete jak sociální zařízení tak i občerstvení. Děti od 10ti let mohou jezdit samy, děti od čtyř let v doprovodu osoby starší 16 let. Hned vedle dráhy je nově zbudované dobrodružné hřiště, které se postará o dodatečné potěšení a vzrušení pro ty nejmenší. Unikátní je tato alpská horská dráha v Zell im Zillertal i tím, že vám umožní užívat si zábavy na bobech během celého roku - je v provozu celoročně.

Jedna jízda stojí dospělého € 5,20 a dítě € 3,20 (info z roku 2018). Slevy jsou samozřejmě na více jízd i na kombinaci Arena Coaster - lanovka na Rosenalm (Rosenalmbahn).
Aktuální ceny i otevírací dobu naleznete v následujícím odkazu:
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Zajištěná cesta Priel Klettersteig (video)
Dlouhá zajištěná cesta Priel Kletterteig (obtížnost D) měří 2.130 metrů a až k vrcholovému kříži na nejvyšším vrcholu Totes Gebirge Grosser Priel ve výšce 2.515 m n.m. překonává převýšení 900 metrů.

Image
Jezera Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee (video)
Dvojice jezer Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee, která jsou vzdušnou čarou asi 8 km severozápadně od Ebensee na jižním konci jezera Traunsee je dosažitelná i autem. Přesněji větší z obou jezer. Ke druhému už musíte pěšky.

Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Image
Katrin Klettersteig Bad Ischl (video)
Na videu je Katrin Klettersteig - poměrně snadná a příjemná ferrata, jsou zde ale také místa dost exponovaná. Tato zajištěná cesta je poblíž městečka Bad Ischl.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 27.5.2024 16:48
Mapa stránek ...