Chata Salzkofelhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihozápadním směrem od Kolbnitz. Chata Salzkofelhütte je v nadmořské výšce 1.987 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Salzkofelhütte

Kreuzeckgruppe

Salzkofelhütte
© foto: OEAV
Salzkofelhütte (Kreuzeckgruppe)
Salzkofelhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Salzkofelhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Salzkofelhütte v oblasti Kreuzeckgruppe:
   Chata Salzkofelhütte je v oblasti Kreuzeckgruppe v nadmořské výšce 1.987 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Steinnelke. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny září. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Aleta Unterlass.

Telefon na chatu je +43 650 7217170
E-mail: salzkofel@a1.net

Na chatě Salzkofelhütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 16 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 9 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a vejde se sem 6 lidí.

Přístupové cesty na chatu Salzkofelhütte:
z po cestě z Napplach přes Alpenheim (650 m) - 2:00 hod
z Kolbnitz (600 m) - 4:30 hod
z Möllbrücke (550 m) - 5:30 hod
z Napplach přes Teuchl a Alpenheim (1.200 m) - 6:00 hod
ze Sachsenburg (550 m) - 5:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Salzkofel (2.498 m) - 1:15 hod
Grakofel (2.551 m) - 3:00 hod
Geyersspitze (2.403 m) - 2:00 hod
Stagor (2.288 m) - 5:00 hod
chata Feldnerhütte (2.182 m) - 6:00 hod
Salzkofelhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Salzkofelhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Salzkofelhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Jezero Almsee (video)
Na severním okraji pohoří Totes Gebirge je krásné jezero Almsee, které je snadno dostupné autem a kolem kterého vede hezká procházková trasa. Zároveň je zdejší parkovište i vhodným nástupním místem pro náročnější tůry.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Voda: Velká záhada (Letem světem)
Dva dokumenty, které představují úchvatné objevy, se kterými přišli vědci z celého světa, například z Ruska, Kazachstánu, Švýcarska, Izraele, Spojených států, Velké Británie, Rakouska, Japonska, Argentiny, Číny a Tibetu.

Image
Jezera Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee (video)
Dvojice jezer Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee, která jsou vzdušnou čarou asi 8 km severozápadně od Ebensee na jižním konci jezera Traunsee je dosažitelná i autem. Přesněji větší z obou jezer. Ke druhému už musíte pěšky.

Image
Jezero Laudachsee (video)
Jen kousek východně od jezera Traunsee je uprostřed hor jezero Laudachsee, které je v létě na horské jezero poměrně teplé. V zimě si na něm můžete ale bez problémů zabruslit.

Image
Bad Ischl - prohlídka města (video)
Bad Ischl je známé rakouské lázeňské město. Město má dlouhou historii a je charakteristické jako letní sídlo císařského dvora. Leží v jižní části Horního Rakouska u řeky Traun v centru oblasti Solné komory.

Image
Jízda na motorce přes Pyhrnpass (video)
Na videu je jízda na motorce přes sedlo Pyhrnpass ve směru od Liezen přes Pyhrnpass na sever k Spital am Pyhrn po jedné z důležitých rakouských silnic B138.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.2.2024 00:35
Mapa stránek ...