Chata Feldnerhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 11 km přibližně severovýchodním směrem od Dellach im Dratal. Chata Feldnerhütte je v nadmořské výšce 2.182 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Feldnerhütte

Kreuzeckgruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Feldnerhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Feldnerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Feldnerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Feldnerhütte v oblasti Kreuzeckgruppe:
   Chata Feldnerhütte je v oblasti Kreuzeckgruppe v nadmořské výšce 2.182 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Steinnelke. V létě bývá chata v provozu od července do poloviny září. Chatařem je Bruno Langkau.

Telefon na chatu je +43 650 6104379 (SMS)
E-mail: feldnerhuette@gmx.eu

   Na chatě Feldnerhütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 9 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 16 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejdou se sem 4 lidí.

Přístupové cesty na chatu:
Gnoppnitz (1.091 m) - 5:00 hod
Greifenburg (600 m) - 6:00 hod
Fischerhütte (1.500 m) - 2:30 hod
Napplach-Teuchl-Alpenheim (1.200 m) - 6:00 hod
Gaugenschutzhaus - 4:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Feldnerhütte:
Kreuzeck (2.702 m) - 1:30 hod
Hochkreuz (2.708 m) - 3:00 hod
Tristen (2.535 m) - 3:00 hod
Dechant (2.609 m) - 1:15 hod
Embergalm - 4:15 hod
Feldnerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Feldnerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Feldnerhütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Lyžařské oblasti v rakouských Alpách, přehled skiareálů, informace pro lyžaře
V popisu rakouských lyžařských středisek naleznete sněhové zpravodajství, aktuální počet vleků a lanovek v provozu, mapku lyžařského areálu, stručný popis ski areálu, kontakty na lyžařské školy, předpověď počasí, videa z oblasti, ceny skipasů, informace o ubytování v okolí a další informace.

Image
Lyžařské zájezdy
V lyžařských zájezdech jsou zpravidla zahrnuty služby ubytování (v některých případech se stravováním), skipas, záruka sněhu, Best-Price-záruka, potvrzení o pojištění CK proti úpadku. Dále se můžete pojistit proti stornu a v nabídce je i komplexní cestovní pojištění.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2021 02:03
Mapa stránek ...