Thermenland Camping Bad Waltersdorf (Bad Waltersdorf) je v rakouském Štýrsku. Kemping je jihovýchodně od lázeňského městečka Bad Waltersdorf na břehu řeky Safen. Příjezd je z dálnice A2 (Süd Autobahn) výjezdem Bad Waltersdorf a dále po silnici L401 přes Bad Waltersdorf a za městem na prvním kruhovém objezdu vlevo po mostě přes říčku Safen a ke kempu, který je vpravo před železniční tratí. Od dálnice je to do kempu autem asi 3,5 km daleko. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Thermenland Camping Bad Waltersdorf.

Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Bad Waltersdorf

Informace o kempu

Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
St 12.12.
Skorojasno
5°C
Čt 13.12.
Zataženo
1°C
Pá 14.12.
Sěžení
-1°C
So 15.12.
Skorojasno
-1°C
Ne 16.12.
Zataženo
-2°C
Po 17.12.
Zataženo
-2°C
Út 18.12.
Polojasno
1°C
St 19.12.
Zataženo
-2°C
Sponzorované odkazy:
Thermenland Camping Bad Waltersdorf (Bad Waltersdorf):
Tento komfortní kemp leží uprostřed kopcovité východoštýrské termální oblasti. Kemping je jen 10 minut pěšky do termálních lázní Bad Waltersdorf. Do Hundertwasser-thermal bath Blumau je to z kempu 5 km a do Kumpf-thermal bath Stegersbach 12 km daleko. Koupaliště je asi 1 km od kempu a hosté mají na koupaliště vstup zdarma. Termální koupaliště je v Bad Waltersdorfu necelý kilometr daleko. 18ti jamkové hřiště Golfclub Bad Waltersdorf je od kempu také asi kilometr daleko. Kempink má kapacitu necelých 100 míst. Kempovací místa mají přípojky elektřiny, vody a kanalizace. Občerstvení je v kempu, restaurace je asi 500 m daleko.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Campingweg 316
8271 Bad Waltersdorf, Rakousko

Telefon: +43 3333 41424 nebo +43 664 3117000

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Thermenland Camping Bad Waltersdorf náhled polohy kempu:
Thermenland Camping Bad Waltersdorf - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Bad Waltersdorf, Sebersdorf (4 km), Bad Blumau (6 km), Burgau (6 km), Sankt Magdalena am Lemberg (6 km), Hackerberg (7 km), Wörterberg (9 km), Großsteinbach (10 km) nebo Deutsch Kaltenbrunn (10 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Thermenland Camping Bad Waltersdorf - video
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 15:52
Mapa stránek ...