Thermenland Camping Bad Waltersdorf (Bad Waltersdorf) je v rakouském Štýrsku. Kemping je jihovýchodně od lázeňského městečka Bad Waltersdorf na břehu řeky Safen. Příjezd je z dálnice A2 (Süd Autobahn) výjezdem Bad Waltersdorf a dále po silnici L401 přes Bad Waltersdorf a za městem na prvním kruhovém objezdu vlevo po mostě přes říčku Safen a ke kempu, který je vpravo před železniční tratí. Od dálnice je to do kempu autem asi 3,5 km daleko. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Thermenland Camping Bad Waltersdorf.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Bad Waltersdorf

Informace o kempu

Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Bad Gleichenberg (328 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 19.11.
Skorojasno
5°C
Po 20.11.
Zataženo
8°C
Út 21.11.
Zataženo
11°C
St 22.11.
Jasno
13°C
Čt 23.11.
Jasno
13°C
Pá 24.11.
Polojasno
11°C
So 25.11.
Skorojasno
14°C
Ne 26.11.
Zataženo
13°C
Sponzorované odkazy:
Thermenland Camping Bad Waltersdorf (Bad Waltersdorf):
Tento komfortní kemp leží uprostřed kopcovité východoštýrské termální oblasti. Kemping je jen 10 minut pěšky do termálních lázní Bad Waltersdorf. Do Hundertwasser-thermal bath Blumau je to z kempu 5 km a do Kumpf-thermal bath Stegersbach 12 km daleko. Koupaliště je asi 1 km od kempu a hosté mají na koupaliště vstup zdarma. Termální koupaliště je v Bad Waltersdorfu necelý kilometr daleko. 18ti jamkové hřiště Golfclub Bad Waltersdorf je od kempu také asi kilometr daleko. Kempink má kapacitu necelých 100 míst. Kempovací místa mají přípojky elektřiny, vody a kanalizace. Občerstvení je v kempu, restaurace je asi 500 m daleko.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno.
Adresa kempu je:
Thermenland Camping Bad Waltersdorf
Campingweg 316
8271 Bad Waltersdorf, Rakousko

Telefon: +43 3333 41424 nebo +43 664 3117000

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Thermenland Camping Bad Waltersdorf - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Bad Waltersdorf, Sebersdorf (4 km), Bad Blumau (6 km), Burgau (6 km), Sankt Magdalena am Lemberg (6 km) nebo Hackerberg (7 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Thermenland Camping Bad Waltersdorf - video
Webkamery v okolí: (řazeno podle vzdálenosti)
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 02:09
Mapa stránek ...