Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn) je v rakouském Štýrsku. Kempink je v jižním Štýrsku v údolí Sulmtal u koupaliště jihozápadně od dvou spojených obcí Pölfing-Brunn. Příjezd je možný třeba od východu od dálnice A9 (Pyhrn Autobahn) sjezdem Leibnitz a dále po silnici B74 kolem Leibnitz a dále přes Fresing a Gleinstätten. Kousek za Gleinstättenem odbočuje silnice B74 vpravo. Cesta ke kempu je ale rovně do Pölfing-Brunn a na západním (vzdálenějším) konci je odbočka vlevo ke koupališti a ke kempu. Základní informace o tomto kempu včetně jeho polohy na mapě. Nalezne zde otevírací a provozní dobu kempu, popis vybavení i další užitečné informace. Skutečně aktuální informace doporučujeme ověřit si přímo na webové stránce provozovatele kempu Camping Sulmtal-Camp.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Camping Sulmtal-Camp
Pölfing-Brunn

Informace o kempu

Camping Sulmtal-Camp
Graz (365 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Ne 21.4.
Jasno
19°C
Po 22.4.
Polojasno
19°C
Út 23.4.
Silný déšť
11°C
St 24.4.
Polojasno
21°C
Čt 25.4.
Polojasno
22°C
Pá 26.4.
Polojasno
22°C
So 27.4.
Dešťové přeháňky
18°C
Ne 28.4.
Jasno
19°C
Sponzorované odkazy:
Camping Sulmtal-Camp (Pölfing-Brunn):
Poměrně nový kempink má kapacitu 36 míst. Kempovací místa jsou prostorná na rovné louce a mají elektrické a vodovodní přípojky. Je zde i přípojka satelitní TV. Mají zde moderní sanitární zařízení s podlahovým vytápěním se sprchovými kouty a umyvadly s teplou vodou. K dispozici je pračka a sušička, tenisové centrum, sauna, dětské hřiště, stolní tenis a volejbalové hřiště. Kempink je přímo u přírodního koupaliště. Recepce není otevřena nepřetržitě, v případě nepřítomnosti obsluhy volejte na uvedená tel. čísla a obsluha se do pár minut dostaví do recepce. Telefonní čísla jsou u vchodu do recepce.

V kempu je možné i zimní kempování a je zde WiFi internetové připojení. Ubytování se psy je v kempu povoleno. Na koupaliště se s domácími zvířaty ale nesmí.
Adresa kempu je:
Camping Sulmtal-Camp
Badstraße 20
8544 Pölfing-Brunn, Rakousko

Telefon: +43 664 8546670 nebo +43 664 9180167

Provozní doba kempu: otevřeno je celoročně

Camping Sulmtal-Camp náhled polohy kempu:
Camping Sulmtal-Camp - náhled zobrazení polohy kempu na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Ubytování v hotelu nebo penzionu v okolí kempu:
   Hledáte ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v okolí tohoto kempu? V okolí je několik míst, kde takové ubytování naleznete. Pokud Vám bude některý hotel nebo penzion z nabídky vyhovovat, můžete si ubytování ihned i rezervovat. Když seřadíme nejbližší místa s možností ubytování podle vzdáleností, tak jsou to tato místa: Brunn, Wies, Sankt Martin im Sulmtal (4 km), Hörmsdorf (4 km), Sankt Peter im Sulmtal (5 km), Oberhaag (5 km), Eibiswald (5 km), Pongratzen (7 km) nebo Gleinstätten (7 km).
Ubytování v okolí kempu snadno vyberete i z mapy okolí kempu. Ubytovací možnosti až do vzdálenosti asi 30 km od kempu jsou na mapě označeny ikonamy se symbolem ubytování.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Booking.com
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 09:10
Mapa stránek ...