Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cimes de Caron' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x otevřený malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, severovýchodní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cimes de Caron, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_250_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x otevřený malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, severovýchodní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:56
Mapa stránek ...