Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lunik Orion' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 6. patře. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lunik Orion, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_510_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 6. patře. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:58
Mapa stránek ...