Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Liberté' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 22 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Lodžie. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený), 200 m. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Liberté, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_580_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 22 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Lodžie. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený), 200 m.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:23
Mapa stránek ...