Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Suffren' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře, severní orientace. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2013, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2, severní orientace. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], ext ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Suffren, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_510_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře, severní orientace. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2013, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2, severní orientace. Balkónový nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 04:51
Mapa stránek ...