Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap de Mer' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senséo) extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap de Mer, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_440_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senséo) extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 23:17
Mapa stránek ...