Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beach' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 18 m2 v 5. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 181. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beach, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_650_24/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 18 m2 v 5. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 181. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 14:19
Mapa stránek ...