Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'CARIOCA' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, západní orientace. Světlé, velmi účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na balkon. Kabina s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], ext ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu CARIOCA, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_525_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, západní orientace. Světlé, velmi účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na balkon. Kabina s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:42
Mapa stránek ...