Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grand Sud' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 57 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 9 m2, východní orientace balkon 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet ( ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grand Sud, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_180_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 57 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s bar. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 9 m2, východní orientace balkon 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:00
Mapa stránek ...